2016. aastal kohtunud ja praegu kahe lapse vanemad Joe Wicks ja Rose abiellusid eelmisel aastal. Treener tunnistas taskuhäälingus Made by Mammas, et eriolukord muutis tema elutempot niivõrd kardinaalselt, et tal ei jäänud muud üle, kui pidi abikaasa Rose'iga varajased õhtud kokku leppima, kirjutab The Sun.

33-aastane Joe Wicks sõnas: "See aeg on niivõrd häiritud, et intiimsus tuleb justkui raudkangiga sisse murda. Ühel õhtul nädalas, kui õnnestub varem magama minna. See annab aega rääkimiseks. Sa pead end sooja tegema. Pole mõtet külmalt midagi tegema hakata."

Eriolukorra tõttu on Joe Wicksist saanud UK populaarseim eratreener, kes aitab inimestel end vormis hoida ajal, kui jõusaalid ja fitness-keskused on kinni. Treener tõmbas ka Rosie sellesse rolli, kui ta ei saanud käeoperatsiooni tõttu mõni aeg trenne anda.

Joe Wicks oli otseülekande ajal kohal, juhendades neli kuud varem teist korda emaks saanud abikaasat harjutuste tegemisel, et kodus treenivatel inimestel oleks seda kergem teha.

Treener soovitas paaridel tundeleegi ülalhoidmiseks ka regulaarselt suudelda. "Kohe, kui te lõpetate suudlemise, on jama majas," ütles Joe.