"Minu nime ja pilte väärkasutatakse kaalulangetuspreparaatide müümiseks. TEGU ON PETTUSEGA," kirjutas Lemsalu sotsiaalmeedias jagatud pildi juures.

"Ma ei ole kunagi neid tooteid kasutanud ega propageeri konkreetsete toodete kasutamist ega keto dieeti. Samuti ei olnud minu manager Sandra Sersant enne tänast, mil see info meieni jõudis, nendest toodetest teadlik ega soovitanud neid mul tarbida."

Eelkõige muretseb Lemsalu fännide pärast, kes teadmatusest petturitele raha võivad kanda. "PALUN ÄRA anna oma raha netipetturitele!"

Et selliseid pettuseid edukamalt peatada vajavad Lemsalu ja teised armastatud staarid fännide abi. "Et me ise neid reklaame Facebookis ning Instagramis ei näe, ei ole meil võimalik neid ka scamina raporteerida, seega palume SINU ABI. Selle asemel, et reklaamile klikkida, palun vajuta reklaami üleval paremal nurgas olevale kolmele punktile ning vali REPORT AD -> Scam. Samuti on abi, kui saadad privaatsõnumina reklaami Facebooki või Instagrami lingi (mitte lingi, mis avaneb, kui reklaamile klikata). Olge valvsad ja hoitud!"

Sarnase skeemi ohvriks on sattunud veel Synne Valtri ja Elina Born. Kahjuks on aga erinevaid skeeme, kus kuulsuste nägu ilma loata kasutatakse, levimas mitmeid. Ettevaatust!