Augusti alguses Kiidjärve pargis mängitav muusikal räägib kunagise estraadikuninga Kalmer Tennosaare värvikast elust. See on lugu lihtsast ja südamlikust maapoisist, kellest saab lavatäht ning tuhandete lemmik, aga ka lugu vastamata armastuse valust, romantilistest unistustest, nurjunud suhetest, suurest ja väikesest õnnest.

2 + 2 reegli järgimine vähendab kohtade arvu

Etendusel tagatakse turvaline distants, piirates vaatajate arvu. Olemas on desinfitseerimisvahendid ja soovi korral võib pealtvaataja soetada enesele kohapealt ka kaitsemaski.

Kõik see toob aga paratamatult kaasa müüdavate piletite hulga vähenemise ja seetõttu soovitame piletite soetamisega kiirustada.

Lavastaja Ain Mäeotsa sõnul on kogu lavastustiim ja näitlejad täis teotahet, et see vaatemäng vaatajate ette tuua. Etenduses astuvad üles Sepo Seeman, Kalle Sepp, Peeter Oja, Inga Lunge, Veikko Täär, Liina Tennosaar, Ingrid Margus, Saara Nüganen, Priit Strandberg jpt. Lisaks trio Swinging Sisters, ansambel Siim Aimla juhtimisel, tantsutrupp jt.

Kõik istekohad on tänu kõrgele tribüünile väga hea nähtavusega. VIP-pilet sisaldab lisaks parimale istekohale ka toitlustust. Kõikidele külalistele on avatud isuäratav toidutänav. Parkimine tasuta.