"Viimased 4 aastat olen ma kõvasti muusikat kirjutanud nii siin kui ka Nashville'is ja rõõm on seda Teiega nüüd vaikselt jagama hakata. Olen tänulik, et olen leidnud enda kõrvale muusikud, kes minusse ja minu loomingusse usuvad - luban, et sel aastal saab kuulda palju uut muusikat," sõnas Triin uue laulu kohta.

Uus muusika võib seotud olla ka südamevaluga, sest selle aasta alguses lõppes Triinu pikaaegne suhe Revalsi muusik Jaanus Saagoga.

Küsimuse peale, kuhu jäi lauljatarist kallim Triin Niitoja, kellega aastaid lava jagati ning kantrimuusika armastust kuulutati, tunnistas Jaanus Kroonikale, et kahtlused on tõesti asjakohased ning tema elus puhuvad uued tuuled.

"Tōepoolest meie teed aegu tagasi lahku viisid, polnud draamat, vaid kasvasime kaugeks," vastas Jaanus viisakalt. Triinust lugu pidades ei soovi ta hetkel rohkem detaile avada.

Viimaseid uudiseid Jaanuse ja Triinu tegemistest kuulsime mõned aastad tagasi, kui neil oli käsil USA vahet reisimine ning tihe loominguline tegevus — kodumaal käidi kontserte andmas ning ookeani taga laule kirjutamas ja kohalikelt kantrimuusika spetsialistidel tarkusi ammutamas. Jaanust ja Triinu ühendas lisaks muusikaarmastusele ka "Eesti otsib superstaari" kogemus — Jaanus osales saate kolmandas hooajas ja Triin neljandas.