Laulja ja näitleja Kristel Aaslaid pöördus oma jälgijate poole esmaspäeval ning vabandas, et mängis 2014. aastal tumedanahalist lauljat Ella Fitzeraldit. Temast võtsid eeskuju ka Daniel Levi ka Elina Born, kes samuti näosaate eksimuse pärast vabandasid.

"Ma kuulan, õpin ja teen paremini. Nagu paljude teiste artistide, muusikute, laulukirjutajate ning esinejatega on mind kõige enam mõjutanud tumedanahalised artistid. Neid on liiga paljud, et neid isegi nimetama hakata. Kuigi ma olen kuulanud ja nad on mind mõjutanud, siis ma ei saa kunagi aru, mis tunne neil on, sest minu valge privilegeeritud on mind väärkohtlemisest hoidnud ja ebaõnn, mis on nii paljudele tumedanahalistele artistidele osaks saanud," kirjutas Viinalass Instagrami.

"Selle tõttu olen ma äärmisel kurb, et minu ülesastumist Marvin Gaye laulu esitades on võetud kui solvangut. Ma olen rõõmus, et mul õnnestus sellest kogemusest õppida ja tean nüüd paremini. Ma tõepoolest usun, et kõik inimesed on loodud võrdseks ja ma püüan edaspidi seda ka oma tegudega näidata. Ma seisan edaspidi koos oma mustanahaliste vendade ja õdedega ja usun, et nüüd on aeg muutusteks," lisas Daniel.

Daniel Leviga 2017. aastal koos näosaates osalenud Elina Born vabandas samuti oma käitumise pärast ja valikute pärast, mida ta tegi.

"Tunne, et pean vabandama selle eest, et kehastusin ühes telesaates mustanahaliseks ja valiku ees lasta end võõbata tumedamaks. Ma ei olnud sellel teemal haritud ega osanud näha, et see võib teha kellelegi haiget. See ei olnud kuidagi mõeldud kellegi kritiseerimiseks või kellegi üle naermiseks. Tehtud tegemata jätta ei saa, kahjuks, kuid saame alati õppida olla paremad ja teadlikumad inimesed," kirjutas Elina Born.