„Tänavu kiituskirjadega lõpetavaid noori võib ühtlasi pidada ka meie valla superkangelasteks. Viirusest tingitud eriolukord ei olnud kerge täiskasvanutele ega kindlasti mitte ka õpilastele. Need, kes selle pingelise ja kohati kaootilise aja suutsid nii edukalt lõpetada, on väga tublid ja väärivad erilist tunnustust. Sellest tulenevalt sündis idee teha sel kummalisel ajal midagi täiesti teistsugust ehk sundisin ka ennast mugavustsoonist välja tulema. Räpiga ma varem kokku puutunud pole, aga tänu oma õpetajatööle, mis on mulle endiselt väga südamelähedane, olen ma õnneks teksti esitamise ja nö näitlejatööga sina-peal. Kuna igapäevatöö on väga pingeline, siis on eriliselt tore vahest harva selliseid projekte teha, mis toovad loodetavasti vaatajatel/kuulajatel muige näole,“ võttis vallavanem Madis Sarik projektis osalemise kokku.

„Ühe räpiloo laulmine pole kindlasti kergemate killast. Madis sai oma ülesandega väga hästi hakkama, eriti arvesse võttes selle kõige kiirust, loo saime n-ö purki 24 tunniga. Kui oleks veel olnud aega teksti ja vokaali stuudios mitmeid kordi harjutada, siis oleks tulemus ilmselt veel parem tulnud. Kuid olemasolevaid vahendeid ja ajakulu arvesse võttes, tuli tulemus suurepärane ja sellise meeskonnaga võib tulevikus veel sarnaseid projekte teha,“ kommenteeris Tommyboy.

Muusikavideo sünnile aitasid kaasa: vokaal Madis Sarik, beat&prod Tommyboy, idee autorid Toomas Aru ja Martin Minn, sõnad Marju Randlepp ja Martin Minn.