"Palju õnne 13.sünnipäevaks! Olgu see number sulle õnnetoov ja pakkugu rõõmu igasse sinu päeva. Ole ikka särasilmne ja sõnakuulelik laps ja õnnestugu iga sinu ettevõtmine. Armastusega papa," kirjutas Kiivikas Instagrami.

Kiivikas tähistas mai keskel elukaaslase Cassyga neljandat koosoldud aastat. Ott Kiivikas avaldas elukaaslasele Cassyle sportliku varjundiga tulevikku vaatava positiivse sõnumi.

"Kallis Cassy! Tänan sind nelja imelise koosveedetud aasta eest!" tänas Kiivikas elukaaslast. Siis püüdis ta nende koosoldud ja veel tulevasi aastaid kokku võtta spordireportaaži stiilis.

"Käimas on neljas mänguminut ja peatreeneri poolt määratud algkooseis on ennast koheselt ka õigustanud! Pall liigub filigraanselt ja varasemalt trennis õpitud söödumäng sujub laitmatult. Mängijad nagu loeksid üksteise mõtteid ja vastastel pole vähimatki võimalust sinna sekkuda.
Selge, et vara on veel ette ennustada, milliseks kujuneb mängu resultaat ja kas sama koosseisuga suudetakse jätkata ka mängu lõpuni, kuid igal juhul on näha võistkonna paremat komplekteeritust ja ühtekuuluvustunnet!"

"Siit, aga läheme väikesele reklaamipausile ja oleme hetkepärast tagasi...," kirjeldas Kiivikas ja soovis kaasale ilusat viiendat mänguminutit.