Madli Vilsar jagas Instagramis taaskord oma kehapilte. Postitusega tahab ta öelda seda, et isegi siis, kui keegi tundub sulle täiesti perfektne olevat, võib reaalsus hoopis midagi muud olla.

Me kõik peaksime armastama ennast sellisena nagu me oleme. "Mul oli aastaid raske leppida enda erinevate külgedega ja alatasa muutuva kaaluga ja nüüd lõpuks hakkab paistma see aeg, kus ma saan aru, et ma ei pea tõmblema ja võitlema selle nimel, et tõestada oma väärtust, mida vanasti nähti vaid minu peenes pihas või ilusasti poseeritud piltides," kirjutab ta oma postituses. Samuti mainib Madli, et me peaksime olema rohkem enesekindlamad ja tundma end oma kehas hästi.

View this post on Instagram

Mul läks aastaid mõistmaks, et sellel kolmel pildil on täpselt sama väärtuslik inimene. Nende piltide vahe on ju paar sekundit ja ei ole midagi minu kui inimese juures tegelikult muutunud. Miks ühte versiooni peaks kiitma ja teist laitma?!⁣ ⁣ 🌷Ma pigem mõtestakski selle hoopis “hea” poos ja teine “parem”poos biikiinides pildile jäämiseks. Inimene ja tema isiksus, lõbus meel, heatahtlikkus ja töökus - kõik jäävad ju samaks. 🥰⁣ ⁣ 🌷Mul oli aastaid raske leppida enda erinevate külgedega ja alatasa muutuva kaaluga ja nüüd lõpuks hakkab paistma see aeg, kus ma saan aru, et ma ei pea tõmblema ja võitlema selle nimel, et tõestada oma väärtust, mida vanasti nähti vaid minu peenes pihas või ilusasti poseeritud piltides. Ma ei propageeri kedagi pilte “võltsima” vaid reaalsuses kõik, mida te internetis näete -modellid ja influencerid ja artistid teavad oma nurki ja poose, mis nurga alt nad ennast hästi tunnevad ja ma hea meelega jagan nippe, kuidas sinagi ehk ennast ilma lõhki tõmbamata ja enese piitsutamiseta bikiinis ja rannapiltidel paremini tunneksid. See oled täpselt see sama sina.Me võiksime olla rohkem tänulikud oma kehadele, mitte neid koguaeg kiruma.⁣ ⁣ 🌷Minagi alles õpin seda, on paremaid ja halvemaid päevi, aga ma tean, et mitte ükski vööümbermööt ei muuda mind paremaks inimeseks ja kui keegi üritab mulle seda jälle väita või minu kaalu järgi minu väärtust määratleda olen ma tugevam ja suudan sellest üle olla. Ma tean, kui raske on paljudel kuulata sellist “pläma” endiselt missilt ja ilmatüdrukult, sest üldiselt neid hobisid ju peetakse mingi figuuri ja ilu normideks ja need kes sellega tegelevad on alati enesekindlad mimmud, kes lükkavad jalaga ukse lahti ja keksivad bikiinis vabalt koguaeg ringi, aga erand kinnitab reeglit. Ma ei tundnud kunagi, et ma sobitun selle stereotüübi raamidesse ja see oli omamoodi väljakutse. Ma tahtsin olla sama tubli nagu teised ja tundsin alati ennast nii halvasti kui ma ei suutnud nii enesekindel ja vormis olla. Sellepärast ma toonitangi, et ka mina alles paranen ja õpin, kuidas olla püsivalt enesekindel ja ennast omas nahas hinnata. See ei käi mul üleöö, aga õpime siis juba kõik koos. @stasmoshkov fotod @naisteleht.ee jaoks.

A post shared by Madli Vilsar (@madlivilsar) on