Intsident toimus 9. juulil. Bridger ja tema õde olid väljas mängimas, kui koer neile lähenes, vahendas New York Post. Õe kaitseks seisis poiss tema ees. Selle järel ründas koer Bridgerit ja hammustas teda vasakust põsest. Vaatamata oma vigastusele suutis ta koos õega koera eest põgeneda.

Bridgerile tehti 90 õmblust ja ilukirurg aitas tema nägu parandada. Poiss sai seejärel koju puhkama.

Poisi vigastustest on sotsiaalmeedias levimas ka pilt, kus Bridger hoiab naerataval õel ümbert kinni, enda nägu tugevalt vigastatud.

View this post on Instagram

A história desse garotinho viralizou na internet de ontem pra hoje. Ele se chama Bridger Walker, tem 6 anos e aparece com o rosto desfigurado na foto acima porque foi assim que ele ficou depois de se jogar na frente de um cão raivoso para salvar a sua pequena irmã. Quando questionado sobre o ocorrido, Bridger disse, sem hesitar: “se alguém teria que morrer, deveria ser eu”. Lendo isso — algo forte e corajoso —, imediatamente cheguei à conclusão de que o meu irmão faria o mesmo por mim. Sem pensar. Meu pai e meu marido também. Afinal, é isso que fazem — e devem fazer — os homens de verdade. Não acredite quando, de forma leviana, te disserem o contrário. Quando te disserem que o homem, em sua simples existência, é um perigo, é um dano às mulheres e à sociedade. O homem mau existe, é claro, mas o homem bom — aquele que representa a grande maioria, aquele como esse garotinho de 6 anos —, é quem vai se sacrificar para eliminar o perigo e para conter o dano, não o contrário. O homem bom não vai jamais te colocar em risco, mas vai te livrar dele, oferecendo, muitas vezes, a própria vida em troca. Ao contrário do que pregam mulheres e movimentos coletivistas hostis, nós não vivemos em uma “tirania patriarcal” onde o homem só consegue estabelecer uma relação com uma mulher se esta for forjada no domínio, na submissão. Existe amor. Amor instintivo, irracional, incondicional. A proteção também compõe o amor, vejamos. E esse é o amor na sua forma mais genuína de existir, porque é o amor que diz: “antes de tudo, antes de todos, antes de mim, você”. Os 90 pontos no rosto desse pequeno formam a cicatriz de um grande homem — e, tenhamos certeza, só um grande homem é capaz de enfrentar o medo, o sofrimento e a morte para defender aquilo que ama. Keep on.

A post shared by Mariana Brito Soares (@marianabritosl) on

Wyomingist pärit Bridger Walkeri ennastsalgavat tegu jagas sotsiaalmeedias tema tädi Nikki, lisades poisist ja tema õest ka mõned pildid.

"Minu õelaps on kangelane, kes päästis oma õe ründava koera eest. Ta võttis rünnaku enda peale, et tema õde viga ei saaks. Ta ütles hiljem: kui keegi pidi surema, siis ma mõtlesin, et see peaksin olema mina. Ta sai haiglast koju. Ma tean, et see on ebatõenäoline, aga ma võtan Tasujate ja teiste kangelastega ühendust, et nad kuuleksid järjekordsest kangelasest enda hulgas," kirjutas Nikki postituses.

Ta lisas selle juurde Marveli filmides superkangelasi mänginud Chris Hemsworthi, Robert Downey Jr, Mark Ruffalo, Vin Dieseli, Chris Evansi jt.

Mark Ruffalo sai teate kätte ja ka vastas sellele.

"Inimesed, kes panevad teiste heaolu enda omast ettepoole, on kõige kangelaslikumad ja hoolivamad inimesed, keda ma tean. Ma tõeliselt austan ja tunnustan sinu julgust ja südant. Tõeline julgus ei ole inimeste üle domineerimine või nendega võitlemine ega kõva mehe moodi ringi käimine. Tõeline julgus on teada, mida teha, ja seda teha, isegi, kui see sulle kuidagi viga teeb. Sa oled rohkem mees kui mitmed keda ma olen kohanud ja tunnen," kirjutas Ruffalo, kes Marveli filmides mängis Bruce Bannerit ja Hulki.

Kuulsate tunnustajate hulgas oli ka Anne Hathaway, kes jagas postitust Facebookis.

"Ma ei ole Tasuja, aga ma tunnen superkangelase ära, kui ma teda näen. Ma loodan, et ma olen oma elus pooltki nii vapper nagu sina oled enda omas, Bridger," kirjus Christopher Nolani "Batmani" triloogias Kassnaist mänginud näitleja.