Nublu värskes videoga ei pea puudust tundma ei jäätisest, palavusest, suhkruvatist ega kirest.

Suur osa videos nähtavast tegevusest toimub jäätiseautos, kuhu räppar muidugi nii mõnegi kaunitari endaga kaasa meelitab. Eelmisest singlist rahumeelsema rütmiga lugu räägib rahast ja selle kulutamisest naistele.

Jäätiseauto teekond algab Keila külje alt ning jätkub Tartu suunas. Järgmine müügipeatus on Elvas, kus nublule jäävad silma kaks ranna äärde tulnud neidu. Teel Tartusse peale võetud hääletaja vajub unustusse ning sõit uute silmarõõmudega Pärnu suunas võib alata. Kuidas ka nublu ise jäätiseauto röövi ohvriks langes? Seda saab teada juba muusikavideost!

„laiaks lüüa“ muusikavideo materjal saadi purki kolme päevaga ning lisaks tehti ka üks öine võte. „Filmimise ajal olid ööd nii lühikesed, et pidime õhtuste kaadrite kättesaamiseks mõne tunniga piirduma. Võttepaigad asetsesid meil Eesti erinevates nurkades, seega saime palju ringi sõita juba enne võtteperioodi algust. Uute, avastamist väärt kohtade leidmine Eestis oli üks meeldejäävamaid osasid sellest protsessist,“ räägib muusikavideo produtsent Eiko Kink. „Kuidas filmimine välja nägi ning mis takistusi protsessi käigus ületada tuli, seda näeb juba varsti ilmuvast kaadritagusest filmist.“

Värske muusikavideo võttemeeskond oli ühes näitlejatega ligi 30 inimest. Peaprodutsendid on Sander Haugas ja Kaarel Sein, produtsent Eiko Kink, peaoperaator on Joosep Jürisson ning muusikavideo kunstnik on Janis Rizhovs. Video valmimisele panid õla alla Premia, Sportland, Vytautas, Estiko, Oakley Baltics, High Voltage, Björn kaamerarent, Elva Linn ja Rannahotell.