Kroonika kirjutas laupäeval, et üks nõudekirja saajates oli endine Tallinna abilinnapea Zuzu Izmailova, kellelt nõuti kirjas avalikku vabandust. Izmailova sellest keeldus ja on valmis oma tegude eest kohtutee ette võtma.

Teine tuntud inimene, kes Robert Sarvelt nõudekirja sai, oli aktivist ja muusik Sass Henno. Kui Izmailova avaldas täies mahus kirja, mille oli juristilt saanud, siis Sass läks teist teed. Ta selgitas Facebooki pöördumises, kuhu tema arvates Eesti ühiskond on suundumas.

"Mul süveneb tunne, et meil on kätte jõudnud kiusajate ja vägivallatsejate poputamise ühiskond. Kannatanute üle naljaviskamise ühiskond. Lapsevägistajatele enne riigikohtu otsust pai tegemise ühiskond. Ja seksuaalvägivalla ohvritele "siin pole midagi, mille alusel menetlust alustada" ütlemise ühiskond. Rassistidele kaasanoogutamise ja lapsporno omajatele toetuse avaldamise ühiskond. Ja ohvritele rõõmsalt "sa ei saa midagi tõestada" ja me anname su kohtusse hõiskamise ühiskond," alustas Sass Henno oma pöördumist.

"Ma sain ka Kivisaare advokaadilt kirja, kus oli enam vähem lause, et ma ei saa tõestada, et mäletan, kuidas Kivisaar ei teadnud kunagi u kümne aasta eest raadio eetris, mitme nulliga miljon kirjutatakse. Palun vabandust, Alari Kivisaar. Mul on selline mälestus ja sa ei ole selles süüdi. Sa ei ole sirgelt loll, see on lihtsalt minu mälestus," ütles Sass.

"Ma arvan, et ma tean, milles meie tänase hetke probleem on - meil on alusväärtused kokkuleppimata. Sest lapsest peale on suurem osa meie ühiskonnast kogenud alavääristamist, tühistamist, mõnitamist ja on üsna loomulik, et täiskasvanuks saades on meist saanud rassistlikku iba või väärkohtlemist õigustavad inimesed, sest peame seda normaalseks. Ja arvame et see pole alavääristamine, rassism või vägivald. Ja ajame sassi ning hakkame mõnitajaid ja kiusajaid ohvriteks ja kannatanute kaitsjaid pahategijateks pidama."

"Ja nii me oleme siin, karvupidi koos, ühiskonnas, mida me väärime. Aluspõhimōttelagedad. Haigetsaajad ja haigettegijad. Kurjad. Väiklased. Ja väiksed. Aitäh, emad ja isad," lõpetas ta.

Kroonika pöördus kommentaari saamiseks ka Alari Kivisaare esindaja Robert Sarve poole, kes ütles: "Sass Hennol on pooleli kohtuasi Marti Kuusikuga, kelle kohta ta samamoodi "arvas" midagi, võib-olla ka mingi mälestuse pinnalt, kuid kohtus pole jäänud tema "mina arvan" jutust suurt midagi alles."

Ta lisas: "Mõistame täiesti Sass Henno trotsi, kui ta ei saa ikka veel aru Põhiseaduses sätestatud süütuse presumptsioonist ning püüab enda arvamusfakte tõena presenteerida. Ilmselgelt on hea inimesi enda "arvamusfaktide" alusel veebis verbaalselt pilastada ning vihkamist süvendada."

"Aga nagu öeldud, sotsiaalmeedia kannatab kõike, isegi tema "arvamusfakte", pole mõtet raisata enda aega selliste inimeste väljaütlemiste peale. Loodetavasti leiab ta enda sees rahu ning lõpetab teiste inimeste häirimise. Keegi ei oota temalt midagi, ta ei loo ju enda arvamustega lisaväärtust, pigem ainult uusi kohtuasju," ütles Robert Sarv lõpetuseks.

Jurist täpsustas hiljem, et Sass Hennole ei esitatud rahalist nõuet, vaid sooviti avalikku vabandust ja Zuzu Izmailova postituse alla tehtud kommentaari kustutamist.

Sass Henno kirjutas Züleyxa Izmailova Facebooki seinale Kivisaare kohta, et "ta mega loll, sirgelt. Kunagi u 10a tagasi vaidles eetris mitme nulliga miljon kirjutatakse. True story."