Marko Asmer


Endine võidusõitja, andis oma koroonaviiruse diagnoosist teada märtsi lõpus, kui ta saabus tagasi Jaapanist, Super Formula vormelisarja testisõitudelt. Diagnoosist teavitas Asmer koheselt ka Super Formula tiimi, ning testsõidud jäeti ära. Testsõite ei jäetud ära mitte Asmeri pärast, vaid see oli seotud Mie prefektuuris suurenenud koroonajuhtumite arvuga.

Sümptomitena täheldas Marko vaid väikest köha, palavikku tal polnud. Endine vormelisõitja ütles ka, et pigem viitasid need sümptomid lihtsale tatitõvele.

Marko tervislik seisund ei muutunud õnneks eluohtlikuks, ning mees tuli sellest välja üsna kiirelt.

Kalle Palling


Kalle Palling andis samuti märtsi lõpus Facebookis teada, et on nakatunud koroonaviirusesse, kuid ka tema suutis viiruse kergelt seljatada.

Palling sattus sellega seoses ka suure pahameeletormi ohvriks, kuna ta juhatas 26. märtsil Harku vallavolikogu istungit. Kalle oli selleks ajaks tunnistatud perearsti poolt terveks, ning ta kandis ruumis ka kaitsemaski. Teistele istungil osalejatele ta tookord diagnoosist ei rääkinud, kuna ta oli selleks ajaks juba terveks tunnistatud. EKRE algatas selle peale Pallingu suhtes ka umbusaldamise, kuid Palling otsustas siis ise volikogu esimehe kohalt tagasi astuda. "Olen otsustanud Harku valla volikogu esimehe kohalt tagasi astuda. See on minu isiklik otsus, mille põhjused on kaugemal, kui tänane päev, ulatudes kohati ebamõistlikult pikaks ja ebakonstruktiivseks kujunenud vaidlustesse Muraste kooli tuleviku, Tabasalu jalgpalliklubi rahastamise ja valla pikaajalise arenguvisiooni teemal," kirjutas Palling siis Facebooki postituses.

Heidi Hanso


Kanal 2 toimetajal ja saatejuhil diagnoositi koroonaviirus 16. märtsi hommikul.

Heidi arvas, et sai nakkuse Saaremaa mullifestivalilt. Algul tundis Heidi kummalist põskede õhetust, ning hiljem ka nõrkustunnet ja sügelust ninas. Pärast seda avaldusid tal ka palavik, peavalu, ning kuiv köha.

Heidil tekkisid hiljem viirusest tüsistused, nimelt selgus, et kopsud polnud veel päris puhtad, ning koroonast oli saanud bronhiit. Heidi sai viirusest jagu aprilli alguseks. Kokkuvõttes põdes ka tema haiguse kergelt läbi.

Enn Veskimägi


Ettevõtja Enn Veskimägi nakatus koroonaviirusesse tõenäoliselt 6. märtsil, kui ta viibis ühes seltskonnas inimesega, kes oli just tulnud Itaaliast, kirjutas Eesti Ekspress mais.

Nädal pärast seda tundis Veskimägi end kehvasti, ning tal tõusis palavik. Kui palavik oli olnud umbes kuus päeva tekkisid mehel tasakaaluhäired ning hingamisraskused. Edasi toimetati ta juba haiglasse, kus tal diagnoositi koroonaviirus. Ennul möödus koroonaviirus väga raskelt, ning ta oli kaks nädalat kunstlikus koomas. Aprillis ta enam hingamisaparaati ei vajanud, kuid ta oli endiselt nõrk. Õnneks juhtus ime, ning mais tuli uudis, et Enn on teadvusel ja paraneb. Viiruse tõttu kaotas mees 15 kilo, kuid rulaatori abil sai ta edasi liikuda.

"Pealtnägija" tegi koroonaviiruse kulgemisest ka teledokumentaali. Täpsemalt näidati sündmuste kulgu Eesti suurimas haiglas PERHI-is, kus raviti ka Veskimäge. "Pealtnägijale" antud intervjuus ütles Enn, et ta toodi teispoolsusest tagasi, ning see on fantastiline saavutus arstide poolt.

Perekond Bentonid


Dave Bentoni perekond põdes koroonaviiruse läbi täies koosseisus, kuid kõige raskemini põdesid viirust Dave ning tema tütar Sissi Nylia Benita. Pereema Maris ja noorem tütar Lisa põdesid haigust kergemini.

Dave´il oli kaheksa päeva palavik 38-38,8 kraadi, alles üheksandal päeval langes temperatuur 37,5 kraadi peale. Kuigi Dave on koroonaviirusest puhas, siis päris terve ta pole. "Ma alles toibun, sest minu immuunsüsteem on nagunii nõrgestatud seisus ja võtab omajagu aega, et ree peale tagasi saada. Aga arstid on mu koroonast igati puhtaks kuulutanud ja põletikunäit on taas normis," ütles ta.

Sissi rääkis samuti, et tundis koroonat põdedes lausa surmahirmu. Ta ütles ka Kroonikale antud intervjuus, et nüüd tunneb ta suurt rõõmu selle üle, et saab sõpradega taas koos olla.