Harry Shearer annab animasajras hääle ihnele rikkurile Montgomery Burnsile, tema abilisele Smithersile ning arstile Julius Hibbertile. Viimane on aga pärast viimaseid muutuseid Sheareri endine "hoolealune", kuna poliitkorrektsuse huvides valgenahalised näitlejad enam teise nahavärviga tegelastele oma häält ei kingi, vahendas Deadline.

Harry Shearer annab hääled Burnsile ja Smithersile. Foto: Scanpix

"Mul on näitlemisest väga lihtne arusaam. Näitleja ülesanne on mängida kedagi, kes ta ei ole. Nii see ongi, selline on töö kirjeldus," ütles Shearer hiljuti antud intervjuus.

Probleemid sarja juures kerkisid üles 2017. aastal, kui Hari Kondabolu avaldas dokumentaalfilmi "Apu probleem". Pärast pikka debatti otsustas indialasest poepidajale hääle andnud Hank Azaria rollist loobuda.

Intervjuus ei vaielnud Shearer, kes produtsentide otsus oli õige, vaid ütles, et häälenäitlemine on vaid töö. Ta ütles, et sarja kirjutamise ja loomeprotsessi juures peaksid osalema erinevate gruppide esindaja, sest nemad teavad, missuguseid lugusid võiks rääkida ja edasi anda.

Aga selle juures töötamine on siiski midagi muud. "Minu töö on mängida kedagi, kes ma ei ole," ütles Shearer.

Näitleja täpsustas, et tema väljaütlemine ei tule isiklikust huvist, sest kuigi tal on nüüd vähem tegelasi, kellele hääl anda, siis see tema palganumbrit ei mõjuta.

"Me ei saa palka vastavalt tegelaste arvust," ütles ta.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid