Täna 28-aastaseks saav Frances Bean Cobain on tunnistanud, et ta pole suutnud talle sülle langenud võimalusi targalt ära kasutada. Frances sai isalt pärast tema enesetappu päranduseks 11,2 miljonit dollarit. Kurt suri siis, kui Frances oli alles kaheaastane, kirjutab Mirror.

Frances Bean on tunnistanud, et pole kunagi osanud rahaga õigesti ümber käia. Eriti siis, kui teda vaevasid alkoholiprobleemid. Isa pani selle raha tema jaoks usaldusfondi, Frances saab toetust umbes 100 000 dollarit kuus, kuid tema sõnul elab ta ikkagi üle oma võimete hoolimata sellest, et tema sissetulek on üpriski suur. "Mul kulus selleks tükk aega, et aru saada, et ükskõik kui palju raha sul ka poleks, see kaob mingi hetk ikkagi ära," rääkis Frances.

Frances Bean, kelle ema on Courtney Love, lisas, et isa rahaga on tal alati olnud keeruline suhe. "Minu suhe sellesse rahasse on teistsugune, kuna ma ei teeninud seda. See on peaaegu nagu suur hiiglaslik laen, millest ma ei vabane kunagi," rääkis Frances.

Frances Bean on hakanud nüüd sellesse rahasse siiski teisiti suhtuma ja oma kulutusi on ta samuti hakanud piirama, eriti neid mõttetuid kulutusi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid