"Meie lähestikku korterid Pärnus on meie puutepunktiks," ütleb Kristiina. "Olime laste ja peretuttavatega väljas. Oleks ju imelik, kui oleksin ühes ranna otsas ja Aivar teises – kui meil on ühised lapsed ja sõpruskond. Mingit armusuhte taastamist siit välja lugeda pole mõtet."

Aigrote lahutus jõustus eelmise aasta septembris. Miss Estonia 1997 ja kinnisvaraärimees olid koos pea 19 aastat, neist 15 abielus. Liidu helgematel päevadel ütles Kristiina Kroonikale, et nende eesmärk on keskenduda üheskoos laste heaolule, et tagada neile kaunis ja muretu lapsepõlv.

Esimesed märgid, et Aigrote paradiis ei ole päris pilvitu, ilmnesid mõne aasta eest, kui Kristiina avaldas ajakirjale Naised, et tema ja Aivari klantspildina näiva elu varjus on olnud väga raskeid aegu. Samas lisas ta, et nende abielu on siiski õnnelik, kuna nende vahel valitseb usaldus. "Usaldus teineteise vastu on see, mis hoiab pere koos ja säästab inimesi liigsetest probleemidest. Kui pole usaldust, pole ka armastust," ütles Kristiina.