"Oleme teadlikud, et Oskar viibib kinnipidamisasutuses, kuid see on ka kogu info, mida teame," põhjendas TV3 programmijuht Raimo Kummer Kroonikale Oskari puudumise tagamaid.

Mis põhjustel noormees kinnipidamisasutuses on, see pole teada, küll aga ei ole tegu esimese korraga, mil Oskar karistada saanud on.

Kohtudokumentidest nähtub, et Oskar Süvari sai 2018. aastal kriminaalkorras karistada. Oskarit süüdistati lubadeta sõitmise eest nii 2017. aasta septembris kui ka novembris. Kolmandal korral ehk 2018. aasta suvel juhtis Oskar juhiloata ka Valga maakonnas Otepää vallas Pühajärve tee suunaga Mäe tänava poole mootorsõidukit Nissan Quashqaid.

Kuna Oskaril polnud vastava kategooria juhilube, siis määrati talle nelja kuune tingimisi karistus üheaastase katseajaga. Menetluskuludena pidi ta tasuma 874,80 eurot. Oskari katseaeg lõppes 23. augustil 2019.

Tallinnast pärit 23-aastane Oskar on aktiivne noormees. Ta peab end väga mitmekülgseks inimeseks, kel on palju huvisid, millest suurim on muusika. Vaba aega veedab Oskar sõprade seltsis, muusikat kuulates või kunsti nautides.

"Nädalavahetuseti saan oma metsikut poolt rahuldada öösel Tallinna tänavatel ning klubides. Mulle pakub meeletult inspiratsiooni kohtuda uute inimestega, neid tundma õppida või siis näiteks suveöödel linna avastada. Uued kogemused on megad ja annavad palju juurde; seega olen endale eesmärgiks seadnud kogemustepagas võimalikult suureks paisutada," kirjeldab Oskar.