Mai Palling võttis endale ka abikaasa nime ja on nüüd tuntud kui Mai Kangro. Paar abiellus juba mõned kuud tagasi. Abieluvararegistrisse on abikaasade kohta sissekanne tehtud 9. juunil. Samal päeval on tehtud ka varalahususe sissekanne, kaitsmaks mõlema osapoole vara.

Kroonika kirjutas 7. mail, et laulja ja teletoimetaja-saatejuhi Mai Pallingu (32) ja tema ärimehest armastatu Margus Kangro (45) perre on sündinud laps!

Mai Palling ütles Kroonikale vaid, et on võtnud nüüdseks suuna, et oma eraelu ta enam üldse ei kommenteeri. Kroonikale teadaolevalt on perre sündinud tütar.

Eelmise aasta augustis andsid Mai ja riigikogu liige Kalle Palling (34) teada, et lahutavad abielu. Neil on ka ühine 8-aastane poeg Paul.

Juba nädal pärast lahutusuudist ilmus Mai Estonia restorani hooaja avaüritusele Kangroga, kellega oli kohtunud Viru Keemia Grupi sõpruskonna peol suvel.

Mai alguses kirjutas Eesti Ekspress, et Kangro on Viimsisse rannarahva muuseumi lähedale ehitamas Eesti üht suurimat eramaja 830-ruutmeetrist villat.

Äripäeva rikaste topis 13. kohal, vara väärtus 147,6 miljonit eurot. Tegemist on VKG aktsionäriga firma Alvekor kaudu.

Loo ilmumise ajaks polnud Kroonikal õnnestunud Maid kommentaariks tabada.