Andrei Zevakin on tõsielusaate reaktsioonivideoid teinud juba maikuust. Selle tõttu läks ka tema YouTube'i kanal plahvatuslikult käima ja ta suurendas oma fännibaasi. Zevakin lubas juba mitu nädalat tagasi, et teeb viimase reaktsioonivideo koos Seidi ja Adaga, aga erinevatel põhjustel on see pidevalt edasi lükkunud.

Zevakin selgitas Kroonikale, et hakkas "Raju reedele" reageerima Floridas isolatsioonis olles. Talle soovitati tema jälgijate poolt, millele ta reageerida võiks. Mitmetest variantidest langes valik TV3 tõsielusaatele.

Kuigi "Rannamaja" originaalsesse neidudekolmikusse kuulub ka Merylin Nau, siis reageerib Zevakin koos Seidi ja Adaga ühel lihtsalt põhjusel.

"Esimeses neljas episoodis olid Ada ja Seidi, või tähendab, esimeses oli ka Merylin, aga järgmises kolmes vaid Ada ja Seidi. Ja just nendest episoodidest kujunesid läbivad meemid, mis videodes olid, ning kogu see asi ongi seotud nende kahega," selgitas Zevakin.

"Viimast osa olekski tore nendega koos vaadata ja nende reaktsioone näha, kuidas nad oma seiklustele reageerivad," lisas Zevakin.

Juutuuberi jaoks on "Raju reedest" kõige meeldejäävam hetk "akna pesu". "Ma ei arvanud, et see nii suureks läheb. Kõik viitavad sellele kogu aeg. See on kõige ootamatum moment, mis inimestele meelde jäi," ütles Zevakin.