Männik tunneb ülimat heameelt, et Lenna on otsustanud Elmari perega ühineda: „Lenna looming ja hääl on raadio Elmar kuulatele alati väga meeldinud, nüüdsest saavad kuulajad temast ja tegelikult ka minust eetris veelgi rohkem teada. Koos pakume esmaspäeviti hoogsat ja positiivset programmi, millega kogu nädal mõnusalt käima lükata.“

„Ootasin uut väljakutset. Raadiot tegin viimati liiga ammu ja olen igatsenud selle järgi. Raadio Elmar on parim ja ka ainuke Eesti muusika raadio meie maal ja olen ülimalt rõõmus, et saan ühineda nende sõbraliku ja armsa kollektiiviga Tartus” kommenteeris Lenna ise oma uut töökohta.

Saade tuleb lõbus, positiivne ja teemad, mida naised kajastavad, on seinast seina. Sageli räägivad Manna ja Lenna väga isiklikel teemadel. Kindlasti julgustame kuulajaid oma arvamust avaldama ja mängime üheskoos ägedaid raadiomänge. Kui stuudios on kaks eesti muusika armastajat, siis seda me loomulikult ohtralt ka kuulame ja kindlasti jõuavad eetrisse põnevad jutuajamised tuntud ja vähemtuntud muusikutega.

Lenna ja Mari-Liis Männiku saade „Manna ja Lenna“ jõuab raadios Elmar eetrisse igal esmaspäeval alates 7. septembrist. Uue saate eetriaeg on esmaspäeviti kell 14.00–18.00.