Näis, et vaid loetud nädalatega leidsid nii Fox kui ka Green omale juba uued kallimad. Ometi pole omavahelise armastuse taas leidmine veel täielikult välistatud, vahendab Fox News.

Fox on oma uue kallimana tutvustanud Machine Gun Kellyt, Greeni kõrval särab juba paar kuud skandaalne lapspruut Courtney Stodden. Uues silmarõõmud ei ole Greenile aga takistuseks.

"Ära iial ütle iial. Mulle tundub, et inimestel on oma teed ja vahel lähevad need teed koos edasi, kuid vahel lähevad nad oma radadele."

Näitleja sõnul on neil endise kallimaga lihtsalt nii palju ühist, näiteks kolm last, 7-aastane Noah, 6-aastane Bodhi ja 4-aastane Journey, samuti ka 15 aastat kestnud suhe. "Praegu on meie rajad aga erilised ja tema teeb seda, mis teda õnnelikuks teeb, mina seda, mis mind õnnelikuks teeb."

Seda, kas Fox ja Machine Gun Kelly kokku sobivad, ei oska Green aga öelda. "Ma ei tea, ma pole temaga kunagi kohtunud. Praegu ei ole mul temaga mingeid probleeme ja loodan, et nad on õnnelikud."

Lahutamised ja taas armumised ei ole Greenile ja Foxile sugugi võõras maastik. Megan Fox ja Brian Austin Green kohtusid 2004. aastal sarja "Hope and Faith" võtteplatsil. Megan oli siis 18 ja Brian 30. Megan on varasemalt öelnud, et Brian oli suhtesse astumise osas nende suure vanusevahe tõttu kahtlev.

"Ma pidin teda veenma, et ma olen vastutustundlikum ja arukam ning suudan pakkuda rohkemat kui vaid seda, et olen 18," ütles Megan.

Megan ja Brian kihlusid 2006. aastal, kuid novembris 2009 lõpetasid selle.

Aga nad ei olnud valmis üksteisest loobuma ning nad abiellusid 24. juunil 2010. Pidu toimus Four Seasons kuurordis sõprade ja pere ringis.

"Transformerite" näitlejanna Megan andis lahutuse sisse 21. augustil 2015, mõned päevad pärast seda, kui paar andis teada, et nad on lahus.

2016. aasta alguses olid nad taas koos, sest Megan oli kolmandat korda rase.

2019. aasta augustis andis Megan kohtule avalduse nende lahutus tühistada. Aga 2020. aasta mais andis paar taas teada, et nad on lahku läinud.