"Raske südamega tegime me perega ühise otsuse lõpetada saade "Keeping Up With The Kardashians"," kirjutas Kim K Twitterisse.

Saade oli eetris 14 aastat ning tegi nii Kimist kui tema perest globaalsed superstaarid. Saate viimane, 21 hooaeg, tuleb eetrisse 2021. aasta alguses, vahendas BBC.

"Ma olen äärmiselt tänulik kõikidele, kes vaatasid ja toetasid meie perekonda selle 14 aasta jooksul. See saade tegi meist need, kes me oleme ning ma olen igavesti võlgu neile, kes aitasid vormida meie karjääre ning muutsid meie elusid igaveseks," lisaks tõsielutäht.

Kui saade 2007. aastal alustas, oli pere suhteliselt tundmatu. Kim osales paaris Paris Hiltoni tõsielusaate episoodis ning tema isa Robert oli tuntud, kui üks OJ Simpsoni kaitseadvokaate. Robert Kardashian suri 2003. aastal.

Esimesed episoodid keskendusid Kimile ja tema õdedele Kourtneyle ja Khloe'ile ning nende kaasadele, Kourtney ekskallimale Scott Disickile, Kimi eksabikaasale Kris Humphriesile ning Khloe'i eksabikaasale Lamar Odomile.

Hiljem liitusid saatega ka tüdrukute ema Kris Jenner, tema eksabikaasa, kes oli siis veel tuntud kui Bruce Jenner, ning nende lapsed Kylie ja Kendall Jenner.

Kuigi kriitikud on sarja maha laitnud ning saadet on süüdistatud tehes inimesi kuulsaks vaid kuulsaks olemise pärast, on selle reitingud olnud head ja see on telekanali E! üks vaadatumaid saateid.

39-aastasest Kimist on saanud selle ajaga tunnustatud ärinaine, kellel on sadu miljoneid sotsiaalmeedia jälgijaid. Ta abiellus praeguse abikaasa Kanye Westiga 2014. aastal ja neil on koos kolm last. Kim on avalikult rääkinud ka abikaasa vaimsetest probleemidest pärast mehe mitmeid veidraid avalikke avaldusi. Kim ja Kanye vara ühisväärtus on ligi miljard dollarit.

Kendall ja Kylie Jenner oli saate alguses alles lapsed, aga on nüüd omaette edukad. Kylie Jenner valiti eelmisel aastal Forbesi ajakirja poolt kõige nooremaks enda varanduse kokku ajanud miljardäriks. Kendall on tunnustatud modell.

Telekanal E! esindaja sõnas saate lõppemise kohta CNNile: "Kuigi see on olnud täielik privileeg ja me jääme neid siiralt igatsema, siis me austame perekonna otsust elada oma elu ilma meie kaamerateta."