Miks Salmonite-film läbi kukkus?

Ei kukkunud. Väga hea film oli!

Ma ei ole näinud ühtki positiivset arvustust ega ühtki inimest, kellele see film oleks meeldinud. Pärast nii suurt eelreklaami olid kõigi ootused kõrgemad. Ka sul endal ju?

Mulle on tulnud vastupidiselt väga hea tagasiside. Minu ootused ei olnud kõrgemad, sest filmi käis vaatamas 10 000 inimest - ärme unustame, et see esilinastus kohe pärast kinode avanemist! Telia kanalil vaatas nädala jooksul filmi 5000 inimest. See ei ole sugugi halb tulemus!

Ometi kritiseerivad filmi isegi selles osalevad näitlejad. Rein Oja ütleb näiteks LP-s ilmunud intervjuus, et tegemist on külmkapifilmiga, mis on pigem seriaali jätk, üles filmitud kahe nädalaga. Miks sa ei taha jääda oma liistude juurde - teha teleseriaale? Miks tahad iga hinna eest mängufilmi teha?

Vaata teravat ja põnevat intervjuud edasi juba videost!

Kroonika erisaade "Kuum tool" küsitleb tuntud inimesi, kes on avalikkuse huviorbiidis oma tegemiste või põneva looga. Esimeses saates andis aru vastuoluline ärimees Meelis Lao, teises astus üles poleemikat tekitanud vandeadvokaat Robert Sarv, kolmandas saates avasid end kunstnik Jüri Arrak koos 31 aastat noorema abikaasa Kaiga.

„Tegemist on hoogsa saatega, kus esitan intervjueeritavatele otseseid, vahel lausa provotseerivaid küsimusi, mis avalikkust huvitavad, aga on jäänud seni vastuseta,“ ütleb Ingrid Veidenberg. „Sellest saatest saad teada rohkem, kui seni teadsid,“ lisab ta. Pinev ping-pong hoiab meeled ärksana ja avab tuntud külalised kroonikalikult avameelses valguses.

Kuumal toolil selgub tõde!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid