Mary Clarke oli siis 21-aastane, kui ta perekond Spencerite lapsi 1971. aastal hoidma hakkas, vahendab Express. Noore printsess Dianaga kohtus ta aga esimest korda, kui tulevasele kuninglikule kooli järele läks.

"Ta oli armas laps, tõeline Inglise roosinupp, punakate põskede ja veidi alla suunatud pilguga," meenutas Clarke.

Lapsehoidja sõnul olid teised perega kokkupuutunud töötajad teda hoiatanud, et Dianal on komme ulakusi teha, mistõttu oli Clarke pidevalt valvel. "Aga minuga ei juhtunud kunagi midagi sellist."

Clarke käis lastega rannas, basseinis ning pargis. "Dianale meeldis väga õues olla, eriti koos oma lemmikloomadega."

Lapsehoidjal oli üle 60 konkurendi, kes kõik Spencerite lapsi hoida soovisid. Peale seda, kui Diana ema Frances isa Johnnie Spencerist lahutas, jätkas Clarke perekonna laste hoidmist veel neli aastat.

Varem avalikustatud raamatutes on öeldud, et Diana elas vanemate lahutust rakselt üle. Lapsepõlve traumast ja ema kaotamisest on rääkinud ka printsessi vend Charles Spencer. Lapsehoidja midagi sellist aga sugugi ei mäleta. "Diana ema oli imearmas inimene. Lapsed veetsid temaga palju aega koos ning neil oli alati imetore."

Lapsehoidja sõnul polnud Diana lapsepõlv sugugi raske ning leiab, et mõlemad vanemad said lahutusega suurepäraselt hakkama.

Diana vanemad lahutasid 1967. aastal ning ema käis kaks korda kohtus, et laste hooldusõigus endale saada. Mõlemal korral Frances kaotas.