Kui varasemalt sai Anna Pihl ja Piret Järvis-Milder esmakordselt lapsevanemateks, siis Piia Osulale on tegu juba teise lapsega.

Piia Osula andis sotsiaalmeedia vahendusel teada, et tema teine laps, poiss nimega Oskar sündis juba septembri lõpus.

"Kes saaks olla maailma avastamisel veel parem kaaslane kui üks armas väike venna? Täpselt nii me Martaga mõtlesimegi ja plaani teoks tegimegi - 25. septembri esimesel tunnil tuli meie juurde pisike poisike kes mõned päevad haiglas kosuma pidi. Nüüd aga on väike venna Oskar ilusti suure õe kallistuste, muside ja hellituste saatel meie perre vastu võetud ja oleme neljakesi valmis maailma edasi avastama!"

"Jah, meie ajakirjanikud ei ole mitte ainult tragid ja targad, vaid ka kaunid ja seksikad ning pereväärtused on paigas," ütleb "Pealtnägija" vedur, ajakirjanik Mihkel Kärmas augustis Kroonikale. "Säravate tegijate asendamine ekraanil on kahtlemata keeruline, kuid väljakutses peitub teatavasti ka võimalus."

Lapsepuhkusel ajakirjanikke uue püsiva autoriga ei asendata, vaid katsetatakse mitme kaasautoriga, kes varasemalt ekraanilt tuttavad. Nõusoleku on andnud Kadi Jaanisoo ja Kaidor Kahar.

"Kindel on, et "Pealtnägija" tuntud kvaliteedis järeleandmisi teha ei kavatse ja nii nagu Piret ja Anna tegid lugusid lapseootel, teeb ka Piia Osula veel septembris tööd," sõnab Mihkel. "Kõik kolm naist on lubanud varem või hiljem – kui emakohused seda lubavad – teleekraanile naasta."