Viie aasta jooksul on publik Päevakoera sõnul ka vahetunud.

"Osad on kindlasti jäänud, osad on need, kes soovivad, et me teeks algusaegade muusikat. Aga kui bändile ei öelda, et tehke algusaegade mussi, siis bänd ei ole arenenud. Meie oleme päris palju arenenud," rääkis ta "Ringvaates".

Venelase sõnul on 5miinuse kuulajad nooremad inimesed, kes kannavad musta värvi pusasid. "Kuhu peale on "rämmar" kirjutatud," lisas Päevakoer.

5MIINUSE liikmed käisid hiljuti ka Andrei Zevakini taskuhäälingus, kus rääkisid aastate jooksul toimunud kõige jubedamatest kokkupuudutest fännidega.

Lancelot tõi välja, et Põhja-Korea nime kandev bändikaaslane kukkus ühe esinemise ajal lavakonstruktsioonilt alla.

"See oleks võinud halvasti minna, sest Korea ei ole kõige kergem inimene, kes sulle pähe võiks kukkuda. Aga asjad said vist ära lepitatud kuskil," ütles Päevakoer.

Estoni Kohver meenutas siis Päevakoera endaga juhtunud intsidenti. "Sul kraabiti vist selg ära kuskil?" küsis ta.

"See oli vist täiesti (bänditegemise) alguses. Mingi idikas piff tuli. Viimase laulu ajal "Võsu hommik", selle laulu ajal on meil alati inimesed laval, siis mingisugune ... tütarlaps on palju öeldud, mingi eit tõmbas küüntega selja peale paksud vorbid. Ma viskasin ta minema lavalt, sest see oli valus. Siis ta kuskilt hiilis lavale tagasi ja tõmbas uuesti tekitatud vorpidele triibud," kirjeldas Päevakoer.

Räppari sõnul on füüsilised haavad tänaseks paranenud, kuid intsident on tal veel selgelt meeles.

Lancelot lisas, et ka temale tuldi küüntega kallale. Pühjajärvel toimunud esinemise ajal kraapis üks fännidest küünega tema parema käe katki. Arm on käel ikka veel alles.