"Mina olen abielus mehega ja meil on kaks last. Meie abielu on registreeritud ka Eestis," kirjutas Mart Haber, kellel on abikaasa Taivo Pilleriga kaksikud Hubert ja Hilda, Facebooki.

Ettevõtja jagas jälgijatega ka lähisugulussuhete väljavõtet rahvastikuregistrist.

"Meie firma maksis ainult sel kuul 224 563,66 eurot makse ja meie siseminister soovitab meil joosta Rootsi. Kui keegi minu sõpradest on hääletanud selle valitsuse poolt, siis me ei ole enam sõbrad," lisas ta postituse juurde.

See on muidugi reaktsioon siseminister Mart Helme intervjuule saksa väljaandes Deutsche Welle, kus ta geidesse väga viisakalt ei suhtunud.

Deutsche Welle küsis, kas geid tungivad peale ja ujutavad eesti rahva üle. "Las jooksevad Rootsi. Seal on kõik olemas, kõik vaatavad nende peale viisakamalt," ütles Helme, vahendas Delfi.

"Kas teie vaatate ebaviisakalt?” küsis Deutsche Welle.

"Mina vaatan tõesti ebasõbralikult,” vastas Helme.

"Tänapäeval nimetatakse seda homofoobiaks,” märkis Deutsche Welle.

„See ei ole homofoobia. Ma ütleksin, et need inimesed, kes räägivad, et meie referendumit ei ole vaja, on heterofoobid. Nad trügivad heteroseksuaalide voodisse. Nemad trügivad, mitte meie ei trügi nende voodisse. Kui nemad võivad teha oma homopropagandat, siis võime meie teha ka teist propagandat,” kuulutas Helme.

Jaga
Kommentaarid