1x
00:00

"Kinoveebi Jututoa" 83. saates arutavad Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel anname hinnangu värskelt voogedastusse jõudnud filmile "Borat Subsequent Moviefilm" ehk "Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan".

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale on Raiko kodus vaadanud? ("Scare Tactics", "Hyperdrive", "Strong", "On the Rocks", "Beauty and the Beast")

49:43 Anname hinnangu värskelt voogedastusse jõudnud filmile "Borat Subsequent Moviefilm" ehk "Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan".

1:12:00 Mis filme ja seriaale on Henryk ja Ragnar kodus vaadanud? ("Mandalorian", Shetland", "The Haunting of Bly Manor", "The Beauty Inside, "Take Point", "Waterworld", "The Trial of the Chicago 7", "The Missing", "Time", "Dick Johnson Is Dead")

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: rrnovod@gmail.com või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.