Kui algselt arvati, et Clooney'd ja Sussexid on tutvunud tänu Meghani varasemale näitlejakarjäärile või hoopis on Harry perekonna kaudu, siis nüüd tuleb välja, et George'il ja Amalil polnud kuningliku paariga mingit seost.

Pulmas istus Clooney'de kõrval varalahkunud printsess Diana sõbranna Carolyn Bartholomew, kes on ka Harry ristiema. Naine olevat Hollywoodi staarpaarilt uurinud, et kust kaudu nad pruutpaari teavad. "Me ei teagi," oli George vastanud.

Eriti üllatav on see, et pruutpaar pani Clooneyd istuma vägagi prominentsele kohale, mis andis alust arvata, et tegemist on nende jaoks väga lähedaste inimestega. Piinlik seik on jutuna levinud mööda Harry ja Meghani suhtlusringkond ning nüüd jõudis see ka avalikkuse ette.

Kõmulises Harry ja Meghani suhtest rääkivas raamatus "Finding Freedom" on aga kirjeldatud, kuidas Clooneyd olid enne pulmapäeva käinud Sussexitel kahel korral külas. Detailselt on kirjeldatud, kuidas Amal ja George käisid kuningliku paari koertega jalutamas.

Pulmas istusid Clooneyde lähedal ka Victoria ja David Beckham ning Serena Williams oma abikaasaga. Nende puhul on teada, et endine jalkaäss Beckham ja kuninglik prints on tuttavad juba mitukümmend aastat ning tennisist Williams ja hertsoginna Meghan on väga head sõbrannad.