1x
00:00

"Kinoveebi Jututoa" 84. saates arutavad Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel anname hinnangud kinofilmidele "Tenet" (jah, jälle!), "Põleva tütarlapse portree", "Tove Janssoni rääkimata lugu", "Nõiad", "Tule mängima" ja "Lumeinimese perekond".

Lisaks võtavad Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi - ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? ("Burned at the Stake", "Little Hope", "Queen’s Gambit", "The Mandalorian", "To the Lake", "The Haunting of Bly Manor", "Secrets of the Saqqara Tomb", "Oblivion", "Barbarians".)

1:45:00 Anname hinnangud kinofilmidele "Tenet", "Põleva tütarlapse portree", "Tove Janssoni rääkimata lugu", "Nõiad", "Tule mängima" ja "Lumeinimese perekond".

2:46:46 Filmiuudised meilt ja mujalt.

3:20:54 Nädala filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: rrnovod@gmail.com või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.