An-Marlen on muusikalise projektina tegutsenud ligi kaks aastat. Artisti muusikas on mõjutusi erinevatest žanritest alustades garage'st ja tantsumuusikast, lõpedades RnB ja souliga. Muusikut inspireerivad inimesed tema ümber ja teised andekad artistid nagu näiteks Jorja Smith, Erykah Badu, Kelela, Mura Masa ja KAYTRANADA. Sel kevadel ilmus artisti kolmas singel "Illusion", mis valmis koostöös produtsent Gevin Niglasega.

An-Marleni enda jaoks on see lugu armastuse illusioonist iseenda vastu. "See on justkui armastuskiri valimaks armastuse enda vastu enne, kui seda jagad kellegi teisega. Ma ei veaks kunagi alt kellegi teise armastust, aga leian end vahel enese oma alt vedamas. Soovisin muuta enda reaalsust illusiooniks, kus valin enese armastuse, enne kui valin kellegi teise oma," ütles An-Marlen.

"Ma olen väga rõõmus, et koostöös Denim Dreamiga saime luua sellele loole täpselt sellise visuaali, nagu ma enda peas seda soovisin. Mind teevad väga õnnelikuks hetked, mil saan jagada enda muusikat koos enda bändiga ja ma olen nii tänulik, et ma sain oma trummari ja bassimängijaga jämmida selles illusioonis. Tõeliselt ilus hetk, mida südamest teiega jagada,” lisas ta.