“Me ei ole enam paar,” kinnitas raadiohääl Brigitte Susanne Hunt Sky.ee-le. “Ma palun, et meedia hoiaks sel teemal distantsi,” lisab ta oma napis vastuses.

Brigitte ja Indrek leidsid teineteist tänu kuumale bachata-tantsule selle aasta alguses. Aprillis kinnitas neiu, et nad on tõesti paar.

"Hakkasime kohe ka telefonis suhtlema ja eks ma olin tähele pannud, et ta on ikka nii ilus mees. Täielik kompu! Mulle nii meeldis see, mida ta mulle minu enda kohta näitas. Selleks, et saaksin armuda kellessegi teise, pidin kõigepealt armuma iseendasse," ütles Brigitte tänavu Anne & Stiili ajakirjale.

"Indrek on nii inspireeriv ja äge inimene. Temaga on kõik nii amazing ja me oleme inimestena väga sarnased. Tal on oma maailm (motokross ja tantsimine), minul enda oma (meedia, tantsimine)... Meie ühisosaks on tants ja võimas energia, mida jagame. Mina annan talle power’it, tema mulle ka. Hea energia on pidevalt õhus.”

Varasemalt oli Brigitte suhtes reklaaminduses töötava Ron Nõmmiga, kes neiut avalikult teise näitsikuga pettis. Raadiohääl jättis noormehe eelmise aasta sügisel päevapealt maha.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid