PÖFF TV jõuab vaatajani veebiplatvormi Elisa Stage vahendusel tasuta ja seal saab näha festivali ava- ja lõputseremooniat, pressikonverentse ja teisi üritusi nii otseülekandes kui salvestusena.

Täna kell 16 algab näiteks Industry@Tallinn & Baltic Event kavva kuuluva Euroopa filmifoorumi virtuaalse konverentsi otseülekanne, kus juhtivad filmi- ja meediavaldkonna eksperdid arutavad, kuidas on koroonaviirus mõjutanud Euroopa filmitööstust ja mida sellises olukorras teha.

Samuti leiab Elisa Stage´ist kõigi nelja võistlusprogrammi filmide autorite intervjuud, mis salvestati enne festivali algust Tallinna teletornis toimunud videosilla vahendusel. Kokku on intervjuusid ligemale 80 ja need ilmuvad kanalisse jooksvalt pärast filmide esimest kinolinastust.

Festivali ajal tegutseb PÖFFi külalisi majutavas Metropoli hotellis ka PÖFF TV stuudio, kus intervjueeritakse festivalile saabuvaid külalisi ja uuritakse programmikoostajatelt, mida festivalil vaadata.

Elisa TV teenuste valdkonna juhi Silver Soomre sõnul vajab erakordne aeg erakordseid lahendusi. „PÖFF TV ja veebiplatvormi Elisa Stage koostöös saab üheks virtuaalne ja füüsiline maailm, võimaldades kõigil pöffihuntidel tutvuda filmimaailma telgitagustega ning saada osa tegijate mõtetest ning arvamustest kodust lahkumata,” ütles ta.

Elisa Stage´i kaudu jõudsid vaatajateni ka Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival ja Tartu armastusfilmide festival Tartuff, samuti näitab platvorm kontserte ja teatrilavastusi. Platvorm on kättesaadav üle terve Eesti kaabeloperaatorist sõltumata.

PÖFF TV otseülekanded ja intervjuud aitab vaatajateni tuua digiteenuste ettevõte Levira.

Pimedate Ööde filmifestival kestab 29. novembrini.
Vaata PÖFF TV-d siit: https://poff.elisastage.ee/poff