1x
00:00


"Kinoveebi Jututoa" 87. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel anname hinnangud õudusfilmidele "Räige reede" ja "Koola sügavik" ja räägime PÖFFi filmidest "Kratt", "Teistsugune maailm", "Trühvlikütid", "Isa, "Minu veri ja luud voolavas galaktikas", "Luhtunud pulmaöö", "Jumbo", "Kollane kass", "Fortuna - tüdruk ja hiiglased".

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi - ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? ("Discovery", "The Liberator", "Ghost Ship", Kevin Hart "Zero Fucks Given", "The Lie", "Nocturne", "Black Box"", "Mortal", "Avenue 5", "Mandalorian", "Ted Lasso", "The Queen's Gambit")

1:21:24 Anname hinnangud õudusfilmidele "Räige reede" ja "Koola sügavik" ja räägime PÖFFi filmidest "Kratt", "Teistsugune maailm", "Trühvlikütid", "Isa, "Minu veri ja luud voolavas galaktikas", "Luhtunud pulmaöö", "Jumbo", "Kollane kass", "Fortuna - tüdruk ja hiiglased".

2:12:14 Filmiuudised meilt ja mujalt.

2:30:22 Nädala filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: rrnovod@gmail.com või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.