Üks saatejuhtidest Karl Vilhelm Valter uuris Liis Lemsalult, et milline on tema üks lemmikumaid tantsuliigutusi, mispeale Lemsalu tunnistas: "Ma olen võrdlemisi lihtne tüdruk, kui me räägime tantsimisest."

Karl Vilhelm ei suuda seda uskuda, sest avalikkus on ju näinud väga vingeid koreograafiaid. "Seda küll, aga kui ma lähen lihtsalt kuskile tantsima, siis ma ei hakka seal hullumeelseid trikke näitama, mida ma tegelikult ei oska. Mu tantsuoskus on piiritletud. Mulle lihtsalt meeldib, kuidas mehed-naised, vanaemad-vanaisad ühelt jalalt teisele tantsivad," märgib Lemsalu.

23.-30. novembril 2020 toimunud noorsootöö nädala tunnuslause on „Loon ise oma elu“, võttes fookusesse noorte osaluse ja ettevõtlikkuse. Nädala raames tuuakse esile noorte endi inspireerivad tegevused, ettevõtmised ja algatused ning jagatakse infot erinevate osalusviiside kohta.

Selle nädala lõpetuseks tehtid Delfiga koostöös vinge saade, kus esitleti kolme inspireerivat ja ägedat ideed. Saatejuhtideks olid juutuuber Victoria Villig ja Karl Vilhelm Valter. Esinejatena astusid üles villemdrillem ja Liis Lemsalu.