Lauljanna peopildid ilmusid meedias ning Rita Ora langes suure kriitikalaviini alla. Saades aru, et ta on ämbrisse astunud, vabandas lauljanna vastutustundetu käitumise pärast.

Terava keelega telesaatejuht Piers Morgan aga ei taha seda vabandust sugugi kuulda võtta, leides, et Rita Ora vabandas vaid, kuna jäi vahele.

Morgan tõi ka välja, et Rita olla varasemalt avalikult Briti terviseametit nende eeskujuliku ja vapra käitumise eest kiitnud, seda siis kui tema enda ema medõena eesrindel tegutsema hakkas.

"Mida tema ema sellest arvab?" küsis Piers Morgan teisipäevahommikuses saates. "Rita Ora asi häiris mind, kuna tal on ühtäkki kahju ning lubas 10 000 naela trahvi ära maksta, summa, mis ei ole tema taskurahagi," ütles Morgan.

Rira Ora pidas karantiiniajast hoolimata maha suure sünnipäevapeo. Foto: Scanpix

"Millest tal kahju on? Ta teadis, mida ta tegi. Meil on üleriiklik karantiin, see pole saladus. Ta on väga rikas popstaar ning ta organiseeris oma 30. sünnipäevapeo. Ma ei tea, mida restoran mõtles, aga kuidas sa saad midagi sellis teha? Ja miks sa seda tegid?"

"Sa organiseerid peo, tuled kohale, kutsud oma kuulsad sõbrad, pidutsed, sul on suur pidu, siis tuleb politsei ja koputab uksele. Kui nad seda teevad, kui reeglid pole neile, siis mille jaoks need on?"

""Mul on sügavalt kahju". Millest? Sul ei ole kahju, sul on kahju, et sa vahele jäid. Sellest on sul sügavalt kahju. Kui sa poleks vahele jäänud, kas sa siis teeksid avalduse, kus ütleksid, et "ma alles nüüd taipasin, et see, mida ma tegin, oli vale ja mul on sügavalt kahju"?"

Piers Morgani kaassaatejuht Susanna Reid oli nõus, lisades, et isegi, kui üleriikli karantiin lõppeb, siis on ikka keelatud 30 inimesega kogunemised, seal hulgas peod.