Elisa järjekorras neljanda eestikeelse originaalsarja „Tulejoonel“ avaosa on tänasest saadaval kõigile Elisa Huubi klientidele. Sarja järgnevad osad linastuvad iganädalaselt reedeti.

Elisa sisuhankejuhi Toomas Ili sõnul on tõestisündinud lugudel põhinevad sarjad ja filmid alati vaatajaid paelunud ning uue põnevikuga nihutatakse Eesti telesarjade piire veelgi kaugemale. „Sarnaselt möödunud aastal linastunud „Reeturile“ on ka Elisa uue põnevussarja „Tulejoonel“ lugu inspireeritud reaalselt aset leitud sündmustest, mis on tuttavad igale eestimaalasele. Uus sari on viimase aasta üks suurimaid teleprojekte Eestis, kus vaatajad näevad reaalseid pommiplahvatusi, tagaajamisi ja muud märulit. Samas ei puudu sarjast ka elulised inimsuhted.“

Sarja keskmes on Marko Matvere kehastatav 57-aastane Jakob Sommer, kelle töö- ja eraelu on karidele jooksnud. Kõrvaltvaatajaile sõbraliku ja rahulikuna näiv vanaisa tunneb ühel hetkel, et maailm tema ümber on jäänud võõraks ning ta otsustab seda plahvatusohtliku missiooniga „parandama“ hakata. Pealinna oma hirmuvalitsuse all hoidvat pommimeest asub jälitama noor kaitsepolitsei tippuurija, keda kehastab Kaspar Velberg. Lisaks teeb sarjas kaasa Eesti näitlejate raskekahurvägi, eesotsas Sten Karpov, Liis Lass, Märt Avandi, Saara Pius, Karin Tammaru, Märt Pius, Kristel Aaslaid, Peeter Oja, Ivo Uukkivi, Tõnis Niinemets, Priit Loog, Mait Malmsten, Grete Kuld, Kristjan Poom, Janek Joost, Mart Aas, Toomas Täht, Rain Õunapuu jt.