Järgmine kohtumine selle juhtumi kohta toimub täna. Selle eelõhtul tunnistas Jamie Spears CNN-ile antud intervjuus kahetsusega, et pole oma tütrega suhelnud peaaegu kuus kuud. Jamie sõnul rääkisid nad Britneyga viimati südamest südamesse augustis, enne kui laulja advokaat nõudis tema eestkoste tagandamist.

"Ma armastan oma tütart ja tunnen temast väga puudust. Kui pereliige vajab erilist hoolt ja kaitset, peavad teie lähimad inimesed astuma sammu edasi, nagu ma olen teinud viimased 12 aastat," ütles Jamie.

Meenutame, et suvel alustas lauljanna isa vastu võitlema. Nimelt loodab Spears, et saab peale pikki aastaid isa järelvalvest vabaks ning ise oma tegude ja raha eest vastutada.

Seni on Spearsi isikliku ja majandusliku heaolu eest vastutanud isa Jamie Spears ja kaasvastutajaks määratud advokaat Andrew Wallet. Eelmisel aastal loobus Wallet aga oma rollist, mis lahvatas hoopis suurema vaidluse, vahendab Fox News.

Staar esitas kohtule soovi, et ta eestkostja vastutusest täielikult vabaneks ning oma karjääri ja elu üle ise otsuseid langetada võiks. Sellega läksid kiiresti kaasa ka fännid, kes hakkas sotsiaalmeedias hoogsalt jagama kampaaniat #FreeBritney. Kahjuks oli kampaanial ka hoopis vastupidine mõju ja staari isa hakati jõhkrates tegudes süüdistama ning sõimama.
Esimesed istungid, mis pidid toimuma kevadel, lükati koroona tõttu augustisse, mistõttu pidi Britney veel loetud kuud kannatama, et vastutus täielikult omale tagasi saada. Novembrikuus sõnas kohtunik pärast otsuse tegemist, et kaalub edaspidi praeguse otsuse ümbertegemist või isa kontrollija rollist täielikult eemaldamist.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid