Filmis peaosa mänginud Piper Perabo on viimase kümne aasta jooksul teinud kaasa vaid mõnes filmis. Tema kuulsaimaks rolliks pärast "Koledat Koiotti" on saanud peaosa seriaalis "Varjatud mina", mis lõppes 2014. aastal.

Austraaliast pärit näitleja Adam Garcia, kes mängis peaosalise Violeti silmarõõmu Kevinit, on pärast "Koledat Koiotti" teinud rolle pigem oma kodumaal. Baari omanikku Lil Lovellit mänginud Maria Bello on viimase 20 aasta jooksul teinud kaasa kümnetes filmidest. 2003. aastal sai ta Kuldgloobuse nominatsiooni rolli eest filmis "Pidur". Ajaleht The Guardian on valinud ta parimate näitlejate hulka, kes pole kunagi Oscari nominatsiooni saanud.

Poola juurtega näitleja Izabella Miko, kes mängis blondi kaunitari Cammiet, on viimastel aastatel tegelenud rohkem keskkonnaaktivistina kui näitlejana.

Endine supermodell Tyra Banks, kes oli "Koleda Koiotti" esilinastuse ajal üks maailma kuulsamaid kaunitare, juhtis pärast modellikarjääri lõpetamist aastaid tõsielusaateid "Ameerika supermodell" ja "Ameerika talent".

Vaata videost, millised näevad näitlejad tänapäeval välja!