Endisele paarile lähedased allikad väidavad lausa, et kuigi Wilde on üritanud meedias jätta mulje, nagu nad oleksid lahku läinud juba 2020. aasta alguses, siis tegelikult olid nad koos novembrini. "Olivia alustas filmi "Don't Worry Darling" (seal teeb kaasa ka Styles - toim.)võtetel septembrikuus ning juba oktoobris sai Jason aru, et naine tahab lahku minna. Novembris teatasid nad lahkuminekust," selgitas allikas ajakirjale People.

Wilde ja Suideikis läksid suhtesse 2011. aasta novembris ning aasta hiljem palus mees näitlejatari kätt. Kuna varasemalt polnud ühtegi kuuldust, et kahte ühist last kasvataval staarpaaril oleks suhteprobleeme, siis tuli uudis nende lahkuminekust avalikkusele suure üllatusena.

Nüüd kahtlustavadki allikad, et nende Hollywoodi mõistes pikale suhtele saigi saatuslikuks Wilde'i tutvumine kümme aastat noorema Stylesiga. "Nendevaheline keemia oli ilmselge. Kõik nägid seda," ütles filmivõtetel töötanud inimene.

Kuigi nende suhe on kestnud juba mitu kuud, siis avalikkus sai sellest teada tänu paparatsofotodele, mis olid tehtud Stylesi sõprade pulmas. Piltidelt on näha, kuidas uus staarpaar hoiab pulmapeol käest kinni ning hiljem läheb ööd veetma Stylesi koju.