Kethi Instagrami postitustest saab näha, kuidas paar naudib mõnusat aega teineteise seltsis.

"Kas tõesti 3,5 kuud juba nii kiirelt lennanud," kirjutas Kethi oma postituse pealkirjas.

2020. aasta oktoobris andsid Kethi ja maag Anzor mahuka intervjuu Kroonikale, kus nad rääkisid oma suhtest.

Kõige olulisem, mida Kethi ja Anzor teineteisele pakkuda saavad, on mõlema sõnul aeg, sest kunagi ei tea, kui palju neile seda koosolemiseks antakse.

"Kevadel, pandeemia kõrgpunktis olime pea viis kuud füüsiliselt lahus. Saime paarina kokku veebruaris ja juba märtsis sõitis Anzor tagasi kodumaale," räägib Kethi. "Olen nagu paljud Eesti naised, kelle mees töötab võõrsil, või nagu missioonil viibiva sõduri naine, kes aina ootab oma meest koju. Ma ei tea täpselt, millal ta tuleb. See kõik paneb elama momendis ja mitte tegema pikki plaane."

Kethi hoolitseb, et Anzoril oleksid kenad riided seljas, kohtumiste kalender paigas ja toit laual. Ta nimetab end mehe assistendiks kõikides tema tööalastes toimingutes Eestis ja see meeldib talle: "Enda aeg ja pühendumine ongi see, mida saan talle pakkuda ja mida ta väga hindab."

Kethi ütleb, et Anzori jaoks on olulisel kohal toit ja ta on "meeletult hea" kokk. "Ükskord tulin reede hilisõhtul esinemiselt koju ja Anzor oli mulle valmistanud kolmekäigulise õhtusöögi, mille serveeris küünlavalgel tipprestoraniväärse teenindusega," kiidab Kethi.

Loe täispikka intervjuud SIIT.