Viimasel ajal on Sedokova saanud endale väga palju vihkajaid. Tundub, et lauljataril sai mõõt täis.
"Ma rohkem ei taha... Ma rohkem ei taha jagada sotsiaalmeedias infot oma elus toimuva kohta. Eile tuhandete kilomeetrite kaugusel olles nägin instagrami storydes, et mu laps on kurb. Mu 16-aastane tütar siiralt ei mõistnud, miks teda täiskasvanud inimesed taga räägivad ning mõnitavad teda isa surma pärast. Need inimesed, kes arutavad teisi lapsi kommentaariumites on lambad. Pidage meeles, et kõik tuleb alati ringiga tagasi. Kas siin on ka minu süü? Kindlasti. Olles hiljuti otsustanud lapsevanemaks olemise teemal sõna võtta ja jagada oma kogemusi lootuses, et see võib olla kasulik ja kedagi õnnelikumaks teha, kuid kõik läks teisiti. Ma armastan instagrami. Kuid ma ei lase sellel suhtlusvõrgustikul oma elu rikkuda. Avameelne Sedokova jääb järk-järgult minevikku. Ma töötan selle kallal. Nüüdsest postitan sotsiaalmeediasse rohkem tööga seonduvat ja vähem isiklikku. Praegu ei taha ma midagi postitada," kirjutas Sedokova oma postituse pealkirjas.

Lauljatari sõnul tänas ta oma jälgijaid, et nad olid temaga kõik need aastad. Ma ei kao kuhugi, vaid lihtsalt muutun. Kui sulle tundub, et su elu vajab muutmist, siis sulle ei tundu.

Sedokova on varem olnud kahel korral abielus. Lauljatari esimene liit jalgpallur Valentin Belkevichiga kestis vaid kaks aastat, teisel korral abiellus naine ärimehe Maksim Tšernjavskiga. Ka see abielu kestis vaid kaks aastat. Sedokoval on eelnevatest suhetest kokku kolm last.

Praegu on ta abielus Läti korvpalluriga Janis Timmaga. Ka Timma on korra juba abielus olnud ning sellest suhtest sündis talle poeg.