Erinevate allikate sõnul kuulub Donald Trumpi armuandmise nimekirja 50-100 nime, nende hulgas ka räppar Lil Wayne, kes võib sellega pääseda tema vastu esitatud föderaalsüüdistustest. vahendas TMZ.

Fox Newsi kohaselt avaldab Trump nimekirja suurejooneliselt, kas teisipäeval, või kõige hiljem kolmapäeva hommikul enne Bideni ametisse vandumist.

Räppar Lil Wayne võib olla armuandmise üks kasusaajatest ning teenib selle tõenäoliselt ära tänu Trumpi toetamisele tema 2020 presidendikampaania abil.

Lil Wayne. Foto: Scanpix

Lil Wayne isegi poseeris koos 45 presidendiga, kiites tema plaane vanglareformiks ning plaatinumplaani, millega mustanahaliste kogukondi aidata. Trump omakorda kiitis räpparit, kui aktiivset aktivisti, ning head kutti. Wayne sai aga avalikult Trumpi kiitmise eest kriitikat, sest mustanahaliste sõnul on Trump rassist ning Wayne'i "pugemine" silmakirjalik.

Lil Wayne tunnistas end eelmisel kuul süüdi illegaalselt laetud relvaga reisimises, kui ta aasta varem lendas eralennukiga Miamisse. Kuna räppar on juba varem kriminaalkorras süüdi mõistetud, siis võib teda süüdimõistmisel oodata kümne aasta pikkune vangistus. Aga kuna ta tunnistas end süüdi, siis on karistus lühem.

Loomulikult ei pea ta päevagi vangis veetma, kui Trump talle armu annab. Seega on Trumpi viimased päevad Lil Wayne'i jaoks väga olulised.