Tänaseks on koos Soome suurima hiphop staari Mikael Gabrieliga välja antud lugu saanud ainuüksi Spotify keskkonnas üle 3 miljoni striimi ja on sellega nublu kataloogi kõige striimitum lugu. Ka YouTubes on Marta Vaariku poolt tehtud eepilist videot vaadatud juba üle miljoni korra.

Nublu astub järmisel nädalal üles Eesti Muusikaauhindadel ja on nomineeritud rekordiliselt terves 6 kategoorias. Alates eilsest võib ta saavutuste hulka lisada veel ühe ajaloolise verstaposti - nominatsiooni Soome muuskaauhindade Emma Gaalal. Nublu x Mikael Gabriel "Universum" on nimelt üks kandidaatidest parima video kategoorias.

Nublu x Mikael Gabriel ”Universum” ilmus eelmise aasta novembri alguses ja asus kohe Eesti digitabelites esikohale. Pooleldi soomekeelne lugu võeti kuulajate poolt hästi vastu ka kohalikes raadiotes ning on eesti raadiote airplay edetabelis hoidnud viimased neli nädalat esikohta.

"Universumile" järgnes enne jõulupühi nublu debüütalbum "Cafe Kosmos," mis seadis lati taaskord kõigi jaoks väga kõrgele, sest CD ja LP versiooni esimesed pressid olid albumi ilmumise ajaks ette juba välja müüdud ja neid tuli juurde toota.