Legendaarne näitlejanna, kes on Oscari-võitja ja üheksakordne Emmy-võitja suri kolmapäeval, 27. jaanuaril Californias Encinitases oma kodus kinnitas Page Six. Ta suri loomulikku surma.

"Mul on olnud privileeg töötada Cloris Leachmani, meie aja ühe kartmatuma näitlejannaga," ütles tema kauaaegne mänedžer Juliet Green avalduses Page Sixile. "Kedagi sellist nagu Cloris on raske leida. Ühe pilguga oli tal võime murda vaataja süda või ajada naerma, kuni pisarad voolama hakkasid. Kunagi ei teadnud, mida Cloris öelda või teha kavatses ja see ettearvamatu omadus oli osa tema võrratuist võlust. "

„Ta armastas raevukalt oma lapsi ja lapselapsi. Ta oli eluaegne taimetoitlane ja loomade õiguste kirglik pooldaja. Pere nõuab, et kõik temanimelised annetused tehtaks PETA-le või Last Chance for Animalsile. "

30. aprillil 1926 Iowas Des Moinesis sündinud Leachman oli kolmest õest vanim. Pärast keskkooli lõpetamist õppis ta Illinoisi osariigi ülikoolis draamat. Pärast võistlemist Miss America konkursil 1946. aastal hakkas ta ilmuma Broadwayl ning suurtel ja väikestel ekraanidel.

Tema läbimurre toimus 1957. aastal koos Timmy ema Ruthiga telesarja “Lassie” peaosas. Tema tähehekt oli aga 1969. aastal oma stseenivarguse saatel filmi "Mary Tyler Moore Show" Mary Richardsi stiilse ja armsalt nartsissistliku naabri Phyllisena.