Eksnaine Cevey, kes alles hiljuti läbis popikooniga suure kohtuvaidluse Collinsi Miami häärberi pärast, müüb nüüd oksjonitel hulgaliselt esemeid, mis temas enam rõõmu ei tekita. Sealhulgas Collinsi kuldplaate kõigest 100 dollari eest.

Eelmisel aastal kaebas 69-aastane Phil Collins oma eksnaise kohtusse, et ta lahkuks koos oma uue kaaslase Thomas Batesiga mehe Miami valdustest. Oktoobris nõustus Cevey lahkuma 40 miljoni dollari väärtuselisest majas 21. jaanuariks. Nüüd, kui eksnaine on välja kolinud pani ta Kodneri galerii kaudu oksjonile hulga esemeid.

Muuhulgas on seal Robert Plasti filmi "The Principle of Momentsi" kuldplaat, mis kuulub Collinsile. Eksnaine müüb seda kõigest 100 dollariga. Ka Phil Collinsi "Assorted Phil Collins Awardsi" müüb naine 100 dollari eest.

Cevey müüb ära ka hulganisti Chaneli kotte ja riideid, sealhulgas uhkeid teemantjuveele, tippklassi kingi ja Rolexi kellasid. Ebatavalisemate esemete hulka kuuluvad vintage margikogu 50 dollariga, nikerdatud kolju kaelakee ja 10,35 karaadine teemant 600–800 tuhande dollari eest.

Esindaja ütleb meile: "Ta kolib väiksemasse koju ja vabaneb mõnedest rõivastest ja ehetest, mida ta enam ei kanna ... ma mõtlen lõppude lõpuks, et tal on kuskil 5000 paari kingi ja ainult kaks jalga. Ta ei suuda neid kõiki kanda."

Valitud esemete puhul annetatakse 10% tulust sihtasutusele Never Give Up.

Cevey ja Collins abiellusid 1999. aastal, kuid lahutasid 2006. aastal. Nad said taas kokku 2016. aastal, kuid asjad läksid jälle viltu, kui Genesise täht avastas, et ta abiellus salaja Batesiga.