Maus oli andekas näitleja, kes oli ka Resident Evil 8: Village mitme tegelase hääl. Muuhulgas on ta tuntud oma töö eest filmides "My Effortless Brilliance" ja "Your Sister's Sister". Näitleja lahkumist kinnitas Jeanette Mausi kihlatu oma Facebookis.

"Seesmiselt väga katki, kuid tänuliku südamega teatan teile, et Jeanette Maus lahkus eile hilisõhtul tõttu, mida vähk tekitas," kirjutas Dusty vastavalt tähtajale.

"Ma olen tõesti kurb. Ta võitles nii kõvasti, tohutu armu ja optimismiga, inspireerides ennast ja olen kindel, et ka paljusid teisi. "

Jeanette, kellel oli diagnoositud ka Crohni tõbi, oli viimati mänginud filmis Charm City Kings ja osalenud ka mitmetes lühifilmide projektides.

Lääne-Hollywoodi draamakool John Rosenfeld Studios, kus Jeanette õpetas, kinnitas samuti, et näitlejanna suri pühapäeval.

"Meie süda on täna murtud. Nagu paljud teist teavad, läks meie armastatud Jeanette Maus eile õhtul kell 11.11 paremale kohale," seisis avalduses.

"Toetuse väljavalamine Dustyle ja leinaväljendused Jeanette'ile on tunnistus mõlemale ja kaunile kogukonnale, mille loomisel on aidanud Jeanette ja Dusty.

Puudutav austusavaldus jagas toetust Jeanette'i kihlatule, kes oli mänginud ka teie õe ões.

Sõnum jätkus: "Jeanette on kuulunud JRS-i perekonda juba peaaegu kümme aastat ja saanud osa stuudio DNA-st õpilase, õpetaja, treeneri ja sõbrana. Jeanette oli tõesti kunstnik ja tundis end kunstnikuna elamise eest tõeliselt tänulik.