Zevakin avaldas oma Youtube'i kanalile värskeima video, kus ta rääkis põhjalikumalt, kuidas selline olukord temaga juhtus.

"Ma olin juuksuris ning järsku mulle kirjutati, et mu kanalil käib praegu väga veider live-stream. Ma kohe seda ei uskunud ning vaatasin kähku kõik oma asjad üle. Mina mitte midagi ei näinud," seletas Andrei.

"Järgmine hommik läks mu telefon lihtsalt punaseks...sõnumid aina tulid... Kõik küsisid, et mis mu kanalil toimub. Mina jällegi ei näinud mitte midagi," rääkis Zevakin.

Pärast võttis Andrei oma tuttava telefoni ning avastas, et tema kanalil käib üks tore live-stream, kus räägiti krüptoinvesteeringutest.

Mõne aja pärast läks olukord veelgi hullemaks. "Ma avastasin, et Instagrami kontole on täpselt samamoodi sisse häkitud.

See ei olnud veel kõik. Mõne aja pärast märkas Zevakin, et kõik tema Youtube'i kanalil olevad videod olid ära kustutatud.

Andrei hakkas olukorda lahendama. "Vahetasin ära kõik paroolid. Kuidagi ma sain kõik paroolid ära muuta. Kui koju jõudsin, siis hakkasin tegelema videote taastamisega," ütles Zevakin.

Hommikul ärgates olid Andrei üllatuseks kõik videos tagasi kanalil. "See, et Youtube videod tagasi sai, oli väga positiivne üllatus. Sellega see šokk õnneks lõppes."

Andrei sõnul ei ole tal aimugi kuidagi selline asi juhtuda sai. "Ärge võtke midagi tõsiselt, mis seal otseülekandes oli. Aitäh kõigile, kes mind teavitasid. Loodan, et sellist asja kunagi enam ei juhtu!"