Modelli ja näitlejannat süüdistatakse turvamees Dan Hayhursti võrgutamises, kellega abiellus naine jõuluõhtul, ehkki samal ajal oli mees veel suhtes teise naisega.

Kolmapäeval teatas 53-aastane endine "Rannavalve" staar, et abiellus kuuendat korda oma 40-aastase ihukaitsja Daniga, öeldes: "Olen täpselt seal, kus mind tahetakse - armastava mehe käte vahel."

See-eest selgub, et Andersoni uus mees Dan oli viimased aastad koos elanud oma eelmise naisega, kellega neil oli kaks last. Petetud naine väidab, et ta ei teadnud Pamela ja Dani vahelisest armastusest midagi, enne kui oli sellest lugenud internetist.

Eelmine naine tunnistab, et Pamela ja Dan said lähedasemakse eelmise aasta alguses ning juuni lõpuks kolis Dan välja nende ühisest kodust Pamela juurde.

"Otsustasin sõna sekka öelda, kuna tahan, et inimesed teaksid, et minu peaaegu viieaastane suhe koos kolme lapsega lõppes afääri Pami ja Dani afääri tõttu," märgib Dani eksnaine.

"On kurb, et inimesed rõõmustavad nende üle, kui selle taga on taoline petmine," lisas ta. "See ei olnud romantika, mis juhtus üleöö. Enne kui see kõik juhtus, töötas ta temaga üle kuue kuu.

"Ta ei olnud siis tema ihukaitsja, ta on meistrimees, kelle ta palkas oma maja juurde tööle. Me kõik oleme saanud palju haiget ja mitte ainult mina ja lapsed, vaid ka teised lähedased inimesed. Dan on seetõttu kaotanud sõprus- ja ärisuhted. ”