TV3 loovjuhi Urmas Eero Liivi sõnul pakub „Duubel: Õhtune vahetus“ elevust nii vaatajatele kui ka tegijatele. „Eriprojekt annab tuntud inimestele võimaluse end otse-eetris saatejuhtidena proovile panna ning pakub vaatajatele rõõmu kõigele põnevale kaasa elada. Iga nädal saab olema just selle kuulsa ja armastatud paari nägu, kes saadet konkreetsel nädalal veavad," selgitab ta.

Kui esimese nädala tõmbavad käima Synne Valtri ja Kalle Sepp, siis õige pea kohtub vaataja ka tõsieluseriaalist "Rannamaja" tuntuks saanud neidudega. Kellega täpsemalt, selle jätab Liiv veel saladuseks.

Kindel on aga see, et vaatajat ootab muusika, tants ja trall ning mitmed vahvad üllatused.

Vaata täispikka intervjuud Urmas Eero Liiviga videost!

„Duubel: Õhtune vahetus“ avanädala juhid Synne Valtri ja Kalle Sepp on uueks ettevõtmiseks juba valmis ning põnevil, sest kuigi nad mõlemad on olnud TV3 „Rahvabändi“ saatejuhid, siis otsesaate juhtimine seisab nüüd alles ees. „Väljakutse teeb põnevaks see, et ma pole kunagi otsesaadet juhtinud,“ märgib Kalle Sepp. „Jah, põnev on see, et eksimise ruumi just palju pole, sest minulgi puudub otsesaate juhtimise kogemus, kuid eks kunagi on kõige jaoks esimene kord,“ lisab Synne Valtri.

„Duubel: Õhtune vahetus“ alustab TV3s esmaspäeval kell 19.30!