DeKalbi maakonna politseijaoskond tunnistas, et 1. veebruaril vahistasid nad räppar Silento, kelle pärisnimi on Ricky Hawk, pärast seda, kui tema nõbu Frederick Rooks leiti 21. jaanuaril maha lastuna.

23-aastasel muusiku hittlugu "Watch Me (Whip/Nae Nae)" jõudis 2015. aastal USA muusikaedetabelis kolmandale ja UKs 19. kohale. Ta viivib praegu DeKalbi maakonnavanglas ning talle on esitatud süüdistus mõrvas.

XXL ajakirja kohaselt leiti 34-aastane ohver Georgia osariigis asuva linna äärealadelt tugevalt veritsedes. Teda oli näkku lastud ja tema olukord oli kriitiline.

Natuke enne seda, kui Silento arreteeriti, küsis ta Instagramis oma 494 000 jälgijalt, et talle piltide, videode ja mainimiste eest raha saadetakse.

Silento ei ole pärast 2015. aasta hitti "Watch me" rohkem edu saavutada ja on jäänud siiamaani ühe hiti imeks. Video on YouTube'is vaadatud 1,7 miljardit korda.

Ta on järjepidevalt muusikat avaldanud ning tema kõige uuem singel "Swish" avaldati 28. jaanuaril 2021. aastal. TMZ avaldas, et 2020. aastal arreteeriti räppar kahel korral - üks kord intsidendi eest kirvega ning teine juhtimise pärast.